29

Ma pole päris kindel, kas see number mulle meeldib, aga nüüd juba usun ma küll vanemate (onju märkimisväärne!) ja targemate õdede ütlust "Mida lähemal kolmekümnele, seda ilusamaks läheb elu!"  
(loe edasi)
Kõik sihid, suhted, prioriteedid ja elu igas muuski plaanis on muutunud palju selgemaks ja sügavamaks!
Tänane päev on alanud nagu ikka lauluga voodi ääres! Rain teab, et minu jaoks on see traditsioon ajast, mil end mäletan ja selleta pole mingit sünnipäeva! :)
Lennarti esimene isekirjutatud kaart, kook, küünlad ja lilled....ainult ilma üle saaks veel nuriseda!
Aga olgu, telefon on nii armsalt juba soojaks räägitud ja õnnesoovid päikese mu silmisse toonud!
Ootan põnevusega mida päev endaga toob!


JÄRGMINE                                                                                                                                              EELMINE

Sellel postitusel on 3 vastust

Palavad õnnesoovid eilse sünnipäeva puhul. Polnudki tähele pannud, et meil on ümmargune 10 aastat vanusevahet. Järgmine aasta siis tulevad uhked juubelid (hoolimata sellest, et sulle see sõna ei meeldi ;) Suur kalli!
Marje
26. aprill 2017
Aitäh ka veel eilse salendava tordi ja toreda vastuvõtu eest! :) Tuleb parim aasta, sest enne kolme ja nulli saabub Su ellu KÕIK, mida Sa õnne all silmas oled pidanud :):) Õnne kõiges, mida Sa ette võtad! xx
Liis
26. aprill 2017
Suur, suur aitäh armas Marje! Ega sellest juubelist ei pääse vist puu tahagi! )
Liis, aitäh! Tegite mu sünnipäeva meeldejäävaks! Ja sa oled oma väljaütlemistes tabav nagu alati- aitäh! Küllap nii just ongi :)
Madeline
27. aprill 2017
Email again: