Kaks aastat.
Kaks aastat abielu. Kümme aastat koos. Eluaeg veel ees.
(loe edasi)

Parimad aastad täis tööd, tõuse ja mõõne, kordaminekuid ja ebaõnnestumisi, vigu ja pettumusi. Jah, meie abielu pole täiuslik. Siin on imelisi kõrgpunkte ja  madalseise. On olnud hetki, mil oleme otsinud väljapääsu ja lahendusi, kuid pole kedagi teist, kui Rain, kellega ma seda kõike meelsamini koos läbi teeksin. 
Maailm muutub ja meie muutume läbi aastate, kogemuste ja läbielatu toel.  Need, kes me oleme täna, pole kindlasti (õnneks) enam need, kes olid kõik need aastad tagasi. Kõige ilusam asi selle kõige juures on see, et oleme kasvanud, arenenud ja muutunud koos, mitte eraldi. Need aastad on mulle õpetanud austama ja hindama teise inimese tõekspidamisi ja väärtuseid, mis ei pruugi ühtida minu omadega ja selles osas pole parimat õpetajat, kui Rain. Minu parim pool! Kõik, mis minus on puudu, on temal olemas ja ma tahan loota, et ka vastupidi. 
Meie jaoks on abielu meie pelgupaik ja kilp, kõige turvalisem ja kindlam koht, mis teeb meid aina tugevamaks nii koos, kui eraldi. Ja just see on see, mille eest nii suurt tänulikkust tunda!
Aitäh, et oled mu kõrval, Rain! Aitäh, et oled nii julgustav ja toetav kaaslane, seades alati meid esikohale.  Aitäh, et võin õnnelikuna ja armastatuna igal õhtul Sinu kõrval uinuda! Aitäh, et juba nende kahe abieluaasta jooksul on nii palju juhtunud- ühine kodu ja kolmanda lapse planeerimine. Ja vot see on lahe, et ta saab sündida meie abiellu! Ootan põnevusega eesootavaid aastaid, ärme lõpeta palun iial (koos)unistamist!!!
Armastan Sind nii väga! 
Ilusat aastapäeva meile!

Ma arvan, et ma ei valeta, kui ma ütlen, et selle kahe aasta jooksul pole olnud päeva, kus ma poleks meenutanud südamepõksete saatel mõnda hetke meie pulmapäevast. Ikka keerutan sõrmust oma sõrmes või peatub pilk mõnel pildiraamil, mis viib mind hetkega päeva, mis oleks olnud justkui eile. Ausalt, kõige eredamalt salvestunud päev minu elus! Minu õnnepäev, kõige täiuslikum!
Neid pilte on nähtud küll ja küll, aga tänase päeva puhul siis veelkord....
JÄRGMINE                                                                                                                                                       EELMINE