Eilne päev jääb mul pikaks ajaks meeltesse, sest ärkasin esimest korda uues kodus sünnipäevalaulu saatel! Viimane nädal on olnud nii toimekas ja pean tunnistama, et mul oli see sünnipäeva elevus hakanud kolimise taustal kaduma, aga läks nii, et...
(loe edasi)
Oeh! Eile hommikul ärgates, sain ma aru küll, miks Rainil oli nii kiire majja kolimisega, et jooksis viimased päevad nagu orav rattas ja ei jätnud ka mulle teist valikut. Isegi minu kapriisile oodata kolimisega, kuni garderoobi kapi saame, leidis ta kiire lahenduse- tegin projekti ja mu tore äi teostas selle päevaga, nii et, kui mina sel päeval esimest korda majja astusin, oligi see valmis. Nii oligi meil ühe päevaga maja koristatud, asjad kokku pakitud, kolitud ja lahti pakitud! Selle kõigega me poleks me päris kindlasti nii kiirelt ja produktiivselt meie kärmete sõprade abita hakkama saanud- aitähh ka teile!!
Lapsed said sel õhtul tavapärasest hiljem magama ja kuigi me sättisime nad nagu varemgi erinevatesse tubadesse, olin arvestanud, et nad magavad nagunii meie juures. Aga lapsed kustusid nii pea, kui saime ukse enda järelt kinni tõmmata! See tegi mind kohe eriti õnnelikuks, et lapsed on uue kodu nii hästi omaks võtnud. Ehk on oma osa ka Wiera küünlal, mille mu armas sõbranna mulle sissekolimisepäevaks kinkis!? Igatahes magasime kõik imehästi ja, kui hommikul ärkasin selle peale, kuidas lapsed koos Rainiga sünnipäevalaulu mulle voodis laulavad ja Rainil on käes küünlamerega tort, oli täpselt see õige tunne minus tagasi! Mul on sünnipäev!!! Ja puhkusin kõik 28 küünalt!  Ma ei saa senini täpselt aru, miks ta seda pidi veel tegema, aga Rain kinkis mulle veel sünnipäevaks printeri.  Seni olen oma tööde tegemiseks kasutanud õe printerit aga nüüd on mul lõpuks isiklik multifunktsionaalne masin! Rain, kallis, aitähh, et toetad mind, usud ja panustad minusse! See oli suurepärane kink, aga ärkamine sedasi sünnipäevahommikul oma uues kodus, oma perega oli parim pingutus ja kingitus ever!
Mu pere tõesti teab, kuidas mind hellitada ja panna ennast tundma erilisena. Nendega koos olemine ja nende olemine minu elus on suurim õnn, mis iial saab olla!  
Päev jätkus nii toredate üllatustega ukse tagant, üllatuslike külalistega, lillede, armsate kõnede ja sõnumitega ning päeval tõmbasime otsad kokku perekonnaringis! 
Aitähh kõigile õnnesoovijatele ja külalistele, et lubasite mul tunda end tõeliselt erilisena! See oli tõesti üks ilus päev! Ja kuigi, mu wishlistis on nüüd rida asju, mis mu elus võiks kuuluda selle aastanumbri juurde, on mul ikka teatud hirmud ka! Hirmud, mitte vananemise, vaid ikka ja jälle selle suureks saamise ja täiskasvanuks olemise ees. 
Kallis 28, ootan huviga, mida sa mulle oma kataloogist pakud.

JÄRGMINE                                                                                                                                            EELMINE